loading...

Najnowsze informacje

Technologie związane z magnesami cały czas są rozwijane, specjaliści pracują intensywnie nad poprawieniem ich możliwości. Coraz większe jest także stosowanie magnesów o dużej mocy, chętnie po nie sięgają coraz to nowe branże przemysłowe. W naszej kategorii prezentującej aktualności ze świata mocnych magnesów każdy może przeczytać o wszystkich nowościach oraz ciekawostkach wiążących się z tą branżą.
Staramy się zarówno opisywać osiągnięcia i sukcesy naukowców oraz efekty ich wieloletnich badań, jak też pokazywać inspiracje i pomysły na użycie niezwykłych możliwości tego typu produktów. Nowe trendy, rozwiązania technologiczne, ale również niebezpieczeństwa chociażby się wiążące podwyżkami cen surowców - wszystkie te informacje jest do znalezienia w naszym dziale z aktualnościami.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasz serwis https://uchwyt-magnetyczny.pl nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube