loading...

Próby uchwytu magnetycznego na planie serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to UM 65x45. To urządzenie znajdziecie Państwo na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z koniecznym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to miejsce, w którym konieczne jest narzędzie do rozdzielania metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wykrywania elementów z metali żelaznych zapodzianych w pryzmie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego rodzaju, optymalizuje pracę, a momentami jest optymalnym rozstrzygnięciem dającym szansę na segregację elementów metalicznych. Także maszyny do oddzielania metali kolorowych w początkowej fazie działania używają separatorów magnetycznych, a dopiero na kolejnym etapie wdrażają techniki optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to niekwestionowani krezusi polskich złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dobrze wiedzą jak coś co na pozór stanowi stertę śmieci zamienia się w dochód. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zasadniczo oddaje im znaczne usługi ponieważ to bardzo wydajne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, ale nasza firmowa strona https://uchwyt-magnetyczny.pl nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube