loading...

Próby magnesu neodymowego na Discovery Channel w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to UM 65x45. Uchwyt ten łatwo odnaleźć na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z niezbędnym uzbrojeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym niezbędne jest wyposażenie do rozdzielania metali. Separator magnetyczny czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania elementów z metali żelaznych utraconych w masie odpadków, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego rodzaju, usprawnia czynności, a czasami jest jedynym wyjściem umożliwiającym segregację skrawków metalowych. Również urządzenia do oddzielania metali kolorowych w początkowej fazie działania stosują separatory magnetyczne, zaś dopiero na następnym poziomie stosują technologie optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani królowie krajowych złomowisk. Zapewne nie tylko, ale Oni doskonale wiedzą jak coś co wygląda na pryzmę śmieci przerabia się w profit. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zasadniczo wspiera ich w działaniu bo to niezwykle produktywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasz serwis https://uchwyt-magnetyczny.pl nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube