loading...

Złomiarze z Pruszkowa na Złomowisko.pl wypróbowują uchwyt neodymowy do łowienia w wodzie.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku sprawdzany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten można odszukać w naszym sklepie internetowym w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z koniecznym wyposażeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym konieczne jest narzędzie do separacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wykrywania elementów z metali żelaznych zapodzianych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), czy innego urządzenia tego typu, optymalizuje czynności, a czasami jest optymalnym wyjściem umożliwiającym selekcję skrawków metalicznych. Również urządzenia do separacji metali kolorowych w początkowej fazie pracy używają separatorów magnetycznych, zaś dopiero na następnym poziomie wdrażają procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez cienia wątpliwości królowie polskich złomowisk. Kto jak kto, ale Oni dobrze znajdują sposób na to jak coś co wygląda na stertę gratów przerabia się w zysk. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zasadniczo oddaje im znaczne usługi ponieważ to proste, ale wydajne rozwiązanie.

Link do programu: Złomowisko.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasz firmowy serwis https://uchwyt-magnetyczny.pl już nie obsługuje IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube