loading...

Nasza oferta - Magnetyzery z neodymu Turbomag® wersja XT - oszczędność i siła cennik.

Magnesy neodymowe na co dzień spotyka się nie tylko w , (w komputerach, magnetofonach, kuchenkach mikrofalowych itp.), lecz też w autach.

Magnetyzery to niewielkie urządzenia zawierające w sobie magnesy, poprawiające parametry wody, paliw, olejów. Dodatkowo czyszcząc wnętrze instalacji z materiałów ferromagnetycznych zapobiegają tworzeniu się osadów między innymi narastaniu kamienia w kotłach. Znacząco wpływając na ułożenie dipoli magnetycznych znajdującej się w instalacji cieczy magnetyzery "układając" poziom zawirowań zmieniają jej właściwości i charakterystykę. Zalecane jest ich instalowanie przy filtrach, co pozwala na systematyczne czyszczenie miejsca, gdzie zostały zainstalowane.
Wykorzystując w układach paliwowych nowoczesne magnetyzery z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi możemy wpływać na harmonijne ułożenie magnetycznych dipoli, co z kolei zapewnia dużo efektywniejsze spalanie.

magnetyzer Turbomag
Zjawisko magnetyzera zostało odkryte przez Niemców w czasie II-ej wojny światowej - podczas przewożenia samolotami prętów magnetycznych zauważono znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. W owych czasach nie znano magnesów neodymowych, a ówczesne magnetyzery miały gigantyczne rozmiary (podobnie jak maszyny liczące). Wynalazki ostatniego 20-lecia sprawiły, iż obecnie są one dziesięć razy mniejsze, zachowując przy tym taką samą moc.
magnetyzer Turbomag
zastosowanie magnesów w motoryzacji

Magnetyzery Turbomag® seria XT czysta oszczędność.

Aktualnie produkujemy magnetyzery nakładkowe, a całokształt naszych badań znalazł realizacje w serii produktów o nazwie kodowej Turbomag® seria XT.
Turbomag® jest prawnie chronionym znakiem towarowym zastrzeżonym Z-303759 w Urzędzie Patentowym RP.
Pamiętaj ! Nasze magnetyzery działają na paliwo nie na silnik. Dlatego też nie ma podziału na pojemność silnika. Paliwo do małego samochodu jest takie samo jak i do dużego więc magnetyzer będzie taki sam.

Zalecamy montować magnetyzery na filtrach, jednak jeśli nie ma takiej możliwości opcjonalnie można montować na przewodach doprowadzających paliwo. Nie ma znaczenia czy będzie to 5,5 cm od listwy wtryskowej czy 20 cm. Proces jonizacji i tak zajdzie, a jego efekt nie jest ulotny.
* na jeden magnetyzer przypadają dwie obejmy wraz z soczewkami magnetycznymi oraz dwa magnesy
Magnetyzery Turbomag® z serii XT-5 i XT-6, które przeznaczone są do samochodów osobowych testowane były na torach wyścigowych Polski. Zdecydowaliśmy się na tak ekstremalne testy po to aby zagwarantować naszym Klientom towar, który daje 100% satysfakcji.

Więcej o magnetyzerach Turbomag ® :
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasza strona https://uchwyt-magnetyczny.pl już nie wspiera Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube