loading...

Nasza oferta - zabawki z magnesami aktualne ceny.

Nasze mocne magnesy z neodymu znajdują zastosowanie w rozmaitych przemysłowych branżach, ale także w dziecięcych zabawkach. Pośród zabawek, które oferujemy, dużym zainteresowaniem cieszą się bez przerwy niezwykłe magnetyczne zabawki. Klocki magnetyczne XMAG2 polepszają umiejętności logicznego i twórczego myślenia a także kreatywność i wyobraźnię u dorosłych w każdym wieku i dzieci. Magnetyczne klocki XMAG2 to bardzo prosta konstrukcja - posiadają niewielkiej pałeczki z dwoma neodymowymi magnesami na każdym jej końcu i kuleczki ze stali. Dzięki zastosowaniu mocnych magnesów neodymowych, klocki XMAG2 pozwalają na budowę oryginalnych budowli przestrzennych o możliwościach ograniczonych wyobraźnią.

Oferta dla naszych klientów to również bardzo popularne magnetyczne kulki NeoCube, które podbiły cały świat jako NeoBall, pod postacią sześcianu złożonego z 216 kulek pokrytych powłoką zabezpieczającą - z niklu albo inną, w zróżnicowanej kolorystyce.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasz serwis https://uchwyt-magnetyczny.pl nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube