loading...

Zabawki kreatywne z magnesem neodymowym cena.

Magnesy neodymowe mają mnóstwo praktycznych zastosowań. Mogą także posłużyć do doskonałej zabawy. Ogromnym zainteresowaniem na przykład się cieszą oferowane przez nas magnetyczne zabawki z serii XMAG2, które rozwijają twórcze umiejętności, wyobraźnię i zdolności myślenia zarówno u starszych i młodszych bez względu na wiek. Wykorzystane w oferowanych przez nas zabawkach kreatywnych silne neodymowe magnesy, pozwalają na budowanie oryginalnych przestrzennych konstrukcji. Niezwykłą cechą naszej zabawki, jest jej bardzo prosta forma. Składa się z niewielkiej kulki oraz pręcika z dwoma neodymowymi magnesami.

W naszej ofercie posiadamy też ogromnie popularne w wielu krajach magnetyczne kulki NeoCube mające formę sześcianu składającego się z 216 kulek powleczonych niklową warstwą lub inną powłoką w wielu różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz firmowy serwis https://uchwyt-magnetyczny.pl nie obsługuje Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube